parallax background

blog

Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, o co všechno se s vámi podělit, aby vás to zajímalo a bylo to pro vás i přínosem a mohli jste z toho případně i čerpat ve vašem běžném životě.
Určitě to budou různé tipy, rady, inspirace a další zajímavosti z oblasti realit a všeho, co s realitami bezprostředně souvisí. Reality jsou pro mě oblastí, ve které se pohybuji již od roku 2007 a díky svým opravdu bohatým zkušenostem v této oblasti mohu být dle mého názoru skutečně velkým přínosem pro všechny z vás, kdy každý z vás minimálně jednou v životě potřebuje řešit svoji aktuální životní situaci spojenou obecně s bydlením.
Pravidelně budu publikovat články, ve kterých vám vždy poodkryji část práce realitního makléře a nechám vás proniknout do tajů realitní branže. Budu vás provádět úskalími a riziky v realitách a doufám, že i inspirovat pro případ, že teprve přemýšlíte o prodeji vaší nemovitosti, nebo ji už delší dobu neúspěšně prodáváte či přemýšlíte třeba o investici do nemovitostí.
Občas pro odlehčení zveřejním i články z dalších oblastí, kterým se dlouhodobě sám věnuji a které mi dávají smysl, abych jim věnoval patřičnou pozornost. Jedná se o oblast osobního rozvoje a oblast zdravého životního stylu, které jsou už dlouhodobě součástí mého života. Osobní rozvoj totiž výrazně zkvalitňuje život každého z nás, stejně tak i zdravotní životní styl. V žádné z těchto dvou oblastí však nejsem žádný přehnaný fanatik, tomu bude i přizpůsobený rozsah a obsah všech mých sdělení pro vás.
Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo budete chtít s čímkoliv pomoct z výše uvedených oblastí, především tedy z oblasti realit, klidně se na mě můžete kdykoliv obrátit a můžeme to spolu probrat individuálně nebo i osobně u šálku dobré kávy nebo čaje. Pokud vám dává smysl tato moje iniciativa a aktivita, budu moc rád, pokud se přihlásíte k odběru jednotlivých článků a dalších zajímavostí nejen ze světa realit, aby vám nic neuniklo. Mým cílem je, aby se veškeré tyto hodnotné informace, rady, tipy, návody a zajímavosti dostaly i mezi vaše známé, kamarády a všechny, kteří toto vše rovněž ocení a třeba někdy v budoucnu i sami využijí. Budu moc rád za vaše sledování a podporu, stejně jako za jakékoliv podněty, co konkrétně vás zajímá a rádi byste se o tom dozvěděli co nejvíce.
29. 6. 2020

Jak prodávají nemovitosti ti nejlepší

22. 6. 2020

Jedinečnost komplexního řešení na míru

22. 6. 2020

Vyplatí se realitní makléř?

15. 6. 2020

Kvalita služeb je nejlepší cesta k úspěchu

8. 6. 2020

Obchod začíná vždy emocemi

1. 6. 2020

Klíčem k úspěchu v realitách jsou informace