parallax background

Blog

Realitní makléř bloguje


Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, o co všechno se s vámi chci podělit. Ze všech stran přichází mnoho informací, ale jen některé z nich jsou zajímavé nebo přínosné. Mojí vizí je, abyste ze všech mých znalostí a zkušeností, dokázali čerpat i vy ve vašem životě.

Chci s vámi sdílet různé tipy, rady a poznatky z oblasti realit a všeho, co s nimi bezprostředně souvisí. Reality jsou oblastí, ve které se pohybuji již od roku 2007, a díky tomu a mým bohatým zkušenostem, dokážu být přínosem pro všechny ty, co potřebují prodat či koupit byt, dům, pozemek apod. Pravidelně sdílím články, ve kterých poodkrývám část mé práce realitního makléře a nechávám vás tím zároveň i proniknout do tajů realitního řemesla. Provádím vás také úskalími a riziky v realitách. Věřím, že tímto vás inspiruji zejména v případě, kdy přemýšlíte o prodeji vaší nemovitosti, nebo ji už delší dobu neúspěšně prodáváte. Ale jsem tu i pro ty z vás, co uvažují o nemovitosti jako o investici.

Nejen o realitách

Pro odlehčení občas zveřejňuji i články z dalších oborů, kterým se dlouhodobě věnuji sám a dávají mi smysl, a věnuji jim ve svém volném čase patřičnou pozornost. Jedná se o osobní rozvoj a oblast zdravého životního stylu. Obě dvě zmíněné oblasti jsou dlouhodobě součástí mého života. Osobní rozvoj výrazně zkvalitňuje život každého z nás, stejně tak i zdravý životní styl. Avšak v žádné z těchto dvou oblastí, nejsem přehnaný fanatik, proto tomu je i přizpůsobený rozsah a obsah mých sdělení pro vás.

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete-li s pomoct zejména z oblastí realit, neváhejte a kdykoliv se na mě obraťte. Řeším problémy s nemovitostmi podle vašich aktuálních potřeb – osobně u šálku dobré kávy nebo čaje. Dává-li vám tato moje iniciativa a aktivita smysl, budu moc rád, když se přihlásíte k odběru jednotlivých článků a dalších zajímavostí nejen ze světa realit. Jedině tak o nic nepřijdete. Mým cílem a přáním je, aby veškeré tyto hodnotné informace, návody a zajímavosti se dostaly všude tam, kam je potřeba. Mezi vaše známé, kamarády a všechny ty, kteří to ocení a možná i v budoucnosti využijí. Jsem rád za vaše sledování a podporu, stejně jako za jakékoliv podněty, týkající se všeho, co vás zajímá a rádi byste se to na tomto blogu dozvěděli.
8. 1. 2020

Jak si vybrat toho „nejlepšího“ realitního makléře

18. 10. 2020

Reality na sociálních sítích. A jak toho naplno využít?

5. 10. 2020

Prodáváte nemovitost? Bez profesionální prezentace nemožné

25. 9. 2020

Jak zlomit konkurenci? Úspěch marketingové nabídky tkví v detailech

18. 9. 2020

Které marketingové novinky mění svět realit?

3. 9. 2020

Z neznámé na právě prodané. I to umí realitní marketing

20. 8. 2020

Realitní právo je džungle, kde být bez odborníka se nevyplácí

14. 8. 2020

Prodejní strategií to nekončí. A co je dál?

5. 8. 2020

Jak správně nacenit nemovitost, aby to ještě dávalo smysl?

30. 7. 2020

Poznejte pravidla hry prodejní strategie

24. 7. 2020

Namíchejte prodejní strategii z ingrediencí, které vedou k úspěchu

19. 7. 2020

S efektivní strategií až do oblak. Ale víte, jak na to?

 

Informujte mě o novinkách