VÍCE O MNĚ

V obchodu se pohybuji už od roku 1998. Na realitním trhu působím už od roku 2007. Od té doby pomáhám svým klientům co nejlépe vyřešit jejich aktuální potřeby týkající se nemovitostí, prodat, koupit nebo pronajmout.

Bc. ROMAN MACHNÍK, MBA

majitel realitní kanceláře Dumrealit EXCLUSIVE

Vždy najdu pro ně to nejlepší řešení, aby pro ně byl celý ten proces co nejjednodušší, maximálně bezpečný, rychlý a aby z něj získali maximum možného. Zaměřuji se vždy především na klienta, jeho potřeby, motivaci a důvody k prodeji jeho nemovitosti, nejde mi nikdy primárně jen o jeho nemovitosti. Slovo „nejde“ v mém slovníku nenajdete, na jakýkoliv problém najdu vždy to nejlepší možné řešení, přistupuji k problému vždy s určitým nadhledem a pracuju konstruktivně a v souvislostech, miluju výzvy a rád je přijímám. Pro mě je každý můj klient VIP. Zakládám si na osobním a lidském přístupu, založeném vždy na oboustranné důvěře. Naplňuje mě být součástí různých životních i realitních příběhů, ve kterých mohu přispět svými zkušenostmi a přístupem k napsání alespoň jedné z jejich kapitol. Zároveň svým přístupem a nastavením inspiruji nejen své kolegy makléře, ale i širokou veřejnost, čímž pomáhám přispívat ke kultivaci realitního trhu v ČR.

 

Zhruba od roku 2012 žiju v Říčanech u Prahy, ale původně pocházím ze severní Moravy, kousek od Ostravy. V Praze ale působím již od roku 2000, tudíž znám tento region velice dobře a skvěle se v něm vyznám. Mohu tak s přehledem posoudit výhody a nevýhody této lokality a být tak velice prospěšný svým klientům především právě z této lokality. Není však pro mě problém působit prakticky kdekoliv v rámci celé ČR, pokud si to situace a klient žádá. Miluji svoji práci, která je mi zároveň i tím největším koníčkem. I přes tuto moji velkou vášeň k realitám si najdu dost času na sebe, své přátele, cestování, sport, kulturu, relax a dobré jídlo a pití.

 

Za dobu mého působení v realitách se změnilo mnohé, a to nejen v oblasti realit. Trh a potřeby prodávajících i kupujících se mění tak rychle, že všem klientům a svému okolí doporučuji vždycky najímat profesionály, kteří se v dané problematice nejen dobře orientují, ale znají především potřeby, myšlení i důsledky chování cílových skupin. Tyhle předpoklady platí v realitách víc než v kterémkoliv jiném byznysu. Vždyť mnohdy se jedná o obchody za milióny korun. Zbytečně neriskujte. Však když si jdete kupovat nějakou lepší televizi nebo auto, tak si s sebou také raději vezmete někoho, kdo té kupované věci rozumí více než vy, a to se jedná o částky mnohem nižší než u koupě či prodeje nemovitostí.

Realitní expert a exkluzivní makléř

Za celou dobu svého působení v realitách jsem pomohl více než 600 svým klientům vyřešit jejich problémy spojené s bydlením či investicí. Získal jsem tak mnoho cenných zkušeností, díky kterým jsem schopen zrealizovat, jakkoliv složitý či zdánlivě neřešitelný realitní obchod. Ale přesto nebo právě proto, se i nadále neustále vzdělávám a posouvám úroveň svých služeb výš a výš, abych svým klientům přinášel přidanou hodnotu a poskytoval ten nejlepší servis.

 

Jsem absolutní perfekcionista. Dělám svoji práci poctivě a s maximálním nasazenímJsem náročný sám k sobě a k tomu co a jak dělám, proto se neustále zdokonaluji, jak po profesní, tak po osobní stránce. I po těch letech mě moje práce neskutečně motivuje, naplňuje a baví, proto mě mrzí, že pověst realitních makléřů není příliš lichotivá, ale to chci změnit. I proto dělám svojí práci tak, aby byla dobrou inspirací pro všechny z realitního oboru.

 

Účastním se mnoha různých seminářů, workshopů, konferencí a dalších akcí, na kterých se vždy dozvídám něco nového. Seznámím se tak s nějakým novým směrem či nástrojem, díky kterému klientům poskytuji ještě lepší služby než doposud. Navíc i já sám se inspiruji od práce svých nejlepších kolegů na realitním trhu, což mě opět posouvá dál.

 

Výsledkem toho všeho je skutečnost, že svým klientům pomáhám prodat jejich nemovitosti za co nejkratší dobu, co nejvíce peněz, bezpečně a bez jakýchkoliv starostí.

NLP kouč

Již zhruba 10 let se poměrně intenzivně věnuji osobnímu rozvoji, a to jak po stránce profesní, tak rovněž i v té rovině osobní. Postupně posouvám své osobní limity v různých oblastech mého života, zajímám se o to, jak být v těchto oblastech lepším a lepším a jak to pak lze využít i ve prospěch svých klientů. Začátkem roku 2022 jsem úspěšně absolvoval mezinárodní certifikační kurz neuro-lingvistického programování, výsledkem čehož je skutečnost, že jsem se stal NLP koučem s mezinárodní certifikací.

 

Mohu tak pomoct nejen sám sobě, ale i všem ostatním dosahovat excelentnosti a výjimečných výsledků, zbavit se svých strachů, fóbií a případně i traumat z minulosti, pomoct s různými dilematy a rozhodováním, naučit se pracovat se svými emocemi, stresem apod.

Jak jsem získal klientce peníze navíc
při prodeji její nemovitosti

Podívejte se na konkrétní případ z praxe, kdy jsem klientce vydělal při prodeji její nemovitosti o 550 000 navíc než si myslela, že dostane.

Jak jsem to dokázal?

Podporuji NADAČNÍ FOND VERONIKY KAŠÁKOVÉ (NFVK)

Před nějakým časem jsem přemýšlel o tom, že bych rád podpořil někoho, kdo by to potřeboval a kdo není schopen se sám o sebe postarat. Bylo to opravdu těžké, ale asi to byl osud, že jsem potkal Veroniku Kašákovou, „missku z děcáku“, a bylo rozhodnuto. Svým životním příběhem mě neskutečně zasáhla, takže jsem měl hned jasno a rozhodl jsem se podpořit její Nadačního fond a uspořádat na konci léta 2017 dobročinnou akci s názvem Rozlučka s prázdninami Šeberov. Od té doby jsem partnerem její nadace.

• Podporuje děti a mladistvé z dětských domovů po celé České republice. Pomáhá jim nalézt ztracené sebevědomí a připravit je na život tak, aby se po odchodu z dětského domova stali lidmi, kteří budou žít plnohodnotné životy.

 

• Projekty Nadačního fondu Veroniky Kašákové ulehčují dětem start do jejich života. Pomáhají překonávat jejich mnohdy těžká traumata z jejich dětství a zároveň předcházejí vzniku negativních společenských jevů.

 

• Nadační fond VK pomáhá zajišťovat vzdělávání mladistvých a dětí z dětských domovů, systematickými vzdělávacími semináři a workshopy zaměřenými jednak na jejich život před příchodem do dětského domova a jednak i v něm, ale i na život po jejich odchodu.


PODPORUJI NADAČNÍ
FOND DOBRÝ ANDĚL

Vím, že člověk by měl v životě nejen brát a vydělávat peníze, ale taky umět i dávat, dělat radost a pomáhat druhým. Rozhodoval jsem se, komu a jak co nejlépe pomoct. Nakonec jsem se rozhodl pomoct nadaci Dobrý anděl, která pomáhá rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace. Rozhodlo asi to, že zdraví každého z nás je strašně nevyzpytatelné a že nikdy nevíte, kdy se může cokoliv nešťastného přihodit třeba i právě vám nebo vašim blízkým. Je mi teda velkou ctí být pro nějakou konkrétní rodinu Dobrým andělem.

Copyright © 2019 Roman Machník, realitní makléř. Ochrana osobních údajů

Back to top