parallax background

o mně

Bc. ROMAN MACHNÍK, MBA

majitel realitní kanceláře Dumrealit.cz Exclusive


V obchodu se pohybuji více než dvacet let. Od roku 2007 působím na realitním trhu, kdy svým klientům pomáhám s prodejem či nákupem jejich nemovitostí, vyřešit jejich mnohdy složitou životní situaci a taky bývám často u začátků různých nových etap jejich života.


Za tu dobu se změnila spousta věcí, a to nejen na realitním trhu. Trh a potřeby prodávajících i kupujících se mění tak rychle, že všem svým klientům i svému okolí doporučuji si vždycky najímat profesionály, kteří se v dané problematice skvěle orientují a vyznají, znají potřeby, myšlení i důsledky chování koncových cílových skupin. Tyhle předpoklady platí v realitách víc než kdekoliv jinde v obchodu, vždyť mnohdy se přece jedná o obchody za milióny korun. Vždyť i když si jdete kupovat nějakou lepší televizi nebo auto, tak si s sebou raději vezmete někoho, kdo té kupované věci rozumí více než vy, a to se jedná přece o částky řádově mnohem nižší než u koupě či prodeje nemovitostí. .Za celou dobu svého působení v realitách jsem pomohl více než 600 svým klientům vyřešit nějaký problém s jejich bydlením či investicí a získal tak mnoho cenných zkušeností, díky kterým jsem dnes schopen zrealizovat jakkoliv složitý či zdánlivě neřešitelný realitní obchod. Ale i přesto nebo možná právě proto se i nadále neustále vzdělávám a posouvám vždy úroveň svých služeb výš a výš, abych byl vždy pro svoje klienty přidanou hodnotou a poskytl jim vždy ten nejlepší servis.

Jsem absolutní perfekcionalista, dělám svoji práci poctivě, vždy s maximálním nasazením a jsem náročný sám k sobě a k tomu co a jak dělám, proto se neustále zdokonaluji jak po té profesní stránce, tak i po té osobní. I po těch letech mě ta moje práce neskutečně baví, motivuje, naplňuje a neskutečně ji miluji, a proto mě mrzí, že pověst realitních makléřů u nás není příliš lichotivá, proto se snažím jít příkladem ostatním v tom, jak to dělám a případně inspirovat i ostatní kolegy. Účastním se různých školení, seminářů, workshopů, konferencí a dalších akcí, na kterých se vždycky dozvím něco nového, nějaký nový směr či nové nástroje, díky kterým pak můžu svým klientům poskytnout ještě lepší služby než doposud. Navíc se i já sám inspiruji od práce svých některých kolegů na realitním trhu, což mě opět posouvá dál.

Výsledkem toho všeho je skutečnost, že svým klientům pomáhám prodat jejich nemovitosti za co nejkratší dobu, za co nejvíce peněz, samozřejmě bezpečně, ale především absolutně bez jakýchkoliv starostí.


Jak jsem ušetřil klientce peníze při prodeji nemovitosti

Podívejte se na konkrétní obchodní případ, jak jsem klientce vydělal při prodeji její nemovitosti o 550 000 Kč více! Komplexní pohled na prodej nemovitosti u konkrétního klienta.

Podporuji

NADAČNÍ FOND VERONIKY KAŠÁKOVÉ (NFVK)
Odkaz na video Rozlučka s prázdninamiOdkaz na video Rozlučka s prázdninami

Přemýšlel jsem před nějakým časem, že bych rád podpořil někoho, kdo by to potřeboval a kdo není schopen se sám o sebe postarat a je odkázaný na pomoc druhých. Bylo opravdu těžké se rozhodnout, ale asi to byl osud, že jsem čirou náhodou potkal Veroniku Kašákovou, „missku z děcáku“ a od prvního okamžiku jsme si sedli a bylo rozhodnuto. Svým životním příběhem mě neskutečně zasáhla, takže jsem měl jasno a rozhodl jsem se na podporu jejího Nadačního fondu Veroniky Kašákové uspořádat na konci léta 2017 dobročinnou akci Rozlučka s prázdninami Šeberov a od té doby jsem se stal partnerem její nadace.

Více informací o fondu
NFK

Partneři

 • odkaz na stránku a logo dumrealit.cz
 • Logo a odkaz na NRH
 • logo Realitní komory členství Diamond
 • Logo a odkaz na Realitní akademii
 • Logo a odkaz na stránku prověřená nemovitost
 • Logo a odkaz na stránku Comfort Space
SPOKOJENOST KLIENTA JE DŮLEŽITÁ

co s tím uděláme?


Tím nejdůležitějším krokem při prodeji nemovitosti je výběr toho „nejlepšího“ makléře. V prvé řadě by to měl být člověk, se kterým si lidsky „sednete“, ke kterému budete mít důvěru, a především bude na Vás působit dojmem, že ví, o čem mluví. Vždyť tohoto makléře přece pověříte jednáním s kupujícími, bude Vás při nich zastupovat, bude prezentovat Váš byt, prakticky mu svěříte Váš majetek v řádech miliónů korun. Neměli byste proto podcenit tento důležitý krok a výběru opravdu toho nejlepšího makléře pro Vás věnovat dostatek času, je to jediná věc, kterou musíte udělat Vy, vše ostatní už je pak na něm. Pokud přemýšlíte o prodeji své nemovitosti, nebo ji už nějakou dobu neúspěšně prodáváte a nevíte si s tím rady, anebo pouze potřebujete poradit s čímkoliv ohledně nemovitostí a investic nejen do nich, neváhejte a ozvěte se mi. Domluvte si nezávazně osobní schůzku, rád Vám vysvětlím vše potřebné, nejen jak se vyvarovat případným rizikům při prodeji vaši nemovitosti a rád odpovím na všechny Vaše otázky.

ikona více info

 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty na předání bytu
  Prodej zajímavého investičního bytu ke kompletní rekonstrukci, v posledním patře panelového domu, s lodžií, komorou mimo byt a sklepem. Kupující pořídila byt za účelem jeho kompletní rekonstrukce a následného podnájmu – výsledek vidíte sami..:-)
 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty na předání bytu
  Rychlý prodej zajímavého investičního bytu ke kompletní rekonstrukci, v posledním patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu, se zasklenou lodžií a komorou mimo byt. Zajímavostí tohoto obchodu bylo rodinné propojení ze strany kupujících – dědeček koupil byt dceři, aby v něm mohl bydlet jeho vnuk…no není to krásné..:-)
 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty na předání bytu
  Rekordně rychlý prodej zajímavého investičního bytu ke kompletní rekonstrukci, navíc v suterénu panelového domu, prodávající i kupující byli maximálně spokojeni s nastavením prodejní ceny bytu i s hladkým průběhem obchodu. Byt byl prodaný hned prvnímu zájemci.

MÁTE OTÁZKY?

Zavolejte a přijďte si se mnou dát dobrou kávu