parallax background

O mně

Bc. ROMAN MACHNÍK, MBA

majitel realitní kanceláře Dumrealit.cz Exclusive


V obchodu se pohybuji více než dvacet let. Na realitním trhu působím od roku 2007, a od té doby pomáhám svým klientům s prodejem či nákupem jejich nemovitostí. Mnohdy řeším i jejich složitou životní situaci a tak často bývám i u začátků různých nových etap jejich života.


Změnilo se mnohé, a to nejen v oblasti realit. Trh a potřeby prodávajících i kupujících se mění tak rychle, že všem klientům a svému okolí doporučuji vždycky najímat profesionály, kteří se v dané problematice nejen dobře orientují, ale znají především potřeby, myšlení i důsledky chování cílových skupin. Tyhle předpoklady platí v realitách víc než v kterémkoliv jiném byznysu. Vždyť mnohdy se jedná o obchody za milióny korun. Zbytečně neriskujte. Však když si jdete kupovat nějakou lepší televizi nebo auto, tak si s sebou také raději vezmete někoho, kdo té kupované věci rozumí více než vy, a to se jedná o částky mnohem nižší než u koupě či prodeje nemovitostí.Za celou dobu svého působení v realitách jsem pomohl více než 600 svým klientům vyřešit jejich problémy spojené s bydlením či investicí. Získal jsem tak mnoho cenných zkušeností, díky kterým jsem schopen zrealizovat, jakkoliv složitý či zdánlivě neřešitelný realitní obchod. Ale přesto nebo právě proto, se i nadále neustále vzdělávám a posouvám úroveň svých služeb výš a výš, abych svým klientům přinášel přidanou hodnotu a poskytoval ten nejlepší servis.

Jsem absolutní perfekcionista. Dělám svoji práci poctivě a s maximálním nasazením. Jsem náročný sám k sobě a k tomu co a jak dělám, proto se neustále zdokonaluji, jak po profesní, tak po osobní stránce. I po těch letech mě moje práce neskutečně motivuje, naplňuje a baví, proto mě mrzí, že pověst realitních makléřů není příliš lichotivá, ale to chci změnit. I proto dělám svojí práci tak, aby byla dobrou inspirací pro všechny z realitního oboru. Účastním se mnoha různých seminářů, workshopů, konferencí a dalších akcí, na kterých se vždy dozvídám něco nového. Seznámím se tak s nějakým novým směrem či nástrojem, díky kterému klientům poskytuji ještě lepší služby než doposud. Navíc i já sám se inspiruji od práce svých nejlepších kolegů na realitním trhu, což mě opět posouvá dál.

Výsledkem toho všeho je skutečnost, že svým klientům pomáhám prodat jejich nemovitosti za co nejkratší dobu, co nejvíce peněz, bezpečně a bez jakýchkoliv starostí.


Jak jsem získal klientce peníze při prodeji její nemovitosti

Podívejte se na konkrétní případ z praxe, kdy jsem klientce vydělal při prodeji její nemovitosti o 550 000 navíc než si myslela, že dostane. Jak jsem to dokázal? Čtěte dál.

Podporuji

NADAČNÍ FOND VERONIKY KAŠÁKOVÉ (NFVK)
Odkaz na video Rozlučka s prázdninamiOdkaz na video Rozlučka s prázdninami

Před nějakým časem jsem přemýšlel o tom, že bych rád podpořil někoho, kdo by to potřeboval a kdo není schopen se sám o sebe postarat. Bylo to opravdu těžké, ale asi to byl osud, že jsem potkal Veroniku Kašákovou, „missku z děcáku“, a bylo rozhodnuto. Svým životním příběhem mě neskutečně zasáhla, takže jsem měl hned jasno a rozhodl jsem se podpořit její Nadačního fond a uspořádat na konci léta 2017 dobročinnou akci s názvem Rozlučka s prázdninami Šeberov. Od té doby jsem partnerem její nadace.

Více informací o fondu
NFK

Partneři

 • odkaz na stránku a logo dumrealit.cz
 • Logo a odkaz na NRH
 • logo Realitní komory členství Diamond
 • Logo a odkaz na Realitní akademii
 • Logo a odkaz na stránku prověřená nemovitost
 • Logo a odkaz na stránku Comfort Space
SPOKOJENOST KLIENTA JE DŮLEŽITÁ

Co s tím uděláme?


Při prodeji nemovitosti je nejdůležitějším krokem správný výběr makléře. V prvé řadě to má být člověk, se kterým si lidsky „sednete“, ke kterému budete mít důvěru a bude na vás působit dojmem, že dobře ví, o čem mluví. Důležité je mít také na paměti, že realitního makléře pověříte jednáním s kupujícími. Bude vás při nich zastupovat, bude prezentovat váš byt, a prakticky mu svěříte váš majetek v řádech miliónů korun. Neměli byste proto podcenit tento důležitý krok, a proto věnujte dostatek času k tomu, abyste si vybrali toho nejlepšího makléře. Všechno ostatní už je pak na něm. Jestliže uvažujete nad prodejem vaší nemovitosti, nebo ji nějakou dobu neúspěšně prodáváte a nevíte si s tím rady, anebo potřebujete poradit s čímkoliv ohledně nemovitostí a investic do nich, neváhejte a ozvěte se mi. Domluvte si se mnou osobní schůzku, kde vám rád vysvětlím, jak se například vyvarovat případným rizikům při prodeji vaší nemovitosti.

ikona více info

 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty na předání bytu
  Prodej zajímavého investičního bytu ke kompletní rekonstrukci, v posledním patře panelového domu, s lodžií, komorou mimo byt a sklepem. Kupující pořídila byt za účelem jeho kompletní rekonstrukce a následného podnájmu – výsledek vidíte sami..:-)
 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty na předání bytu
  Rychlý prodej zajímavého investičního bytu ke kompletní rekonstrukci, v posledním patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu, se zasklenou lodžií a komorou mimo byt. Zajímavostí tohoto obchodu bylo rodinné propojení ze strany kupujících – dědeček koupil byt dceři, aby v něm mohl bydlet jeho vnuk…no není to krásné..:-)
 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty na předání bytu
  Rekordně rychlý prodej zajímavého investičního bytu ke kompletní rekonstrukci, navíc v suterénu panelového domu, prodávající i kupující byli maximálně spokojeni s nastavením prodejní ceny bytu i s hladkým průběhem obchodu. Byt byl prodaný hned prvnímu zájemci.

MÁTE OTÁZKY?

Zavolejte a přijďte si se mnou dát dobrou kávu