PRODÁNO:

RODINNÝ DŮM 3+1,
ČÍM, OKR. PŘÍBRAM

Kouzelné bydlení kousek od Slapské přehrady,
půda k vestavbě a vzrostlá okrasná zahrada.

Dispozice:

3+1

Užitná plocha:

236 m2

Pozemek:

1.232 m2

Lokalita:

Čím, okr. Příbram

Kouzelné bydlení takřka v přírodě, kousek od Slapské přehrady, k okamžitému celoročnímu bydlení, ovšem i přesto s možností vlastní seberealizace s rozšířením stávající obytné plochy rodinného domu 3+1 v obci Čím, okres Příbram, v blízkosti Prahy. Dům nabízí užitnou plochu 236 m², obytnou plochu 112 m² a pozemek o celkové výměře 1.232 m² nabízí kromě samotného domu rovněž i udržovanou okrasnou zahradu, zahradní domek s pergolou a rovněž i přístřešek na auto.

Dům se nachází ve velice atraktivní a žádané lokalitě nejen k rekreaci, ale poslední dobou i k trvalému bydlení – asi 6 km od Slapské přehrady, vhodné pro milovníky vodních sportů a majitele vodních plavidel, s možností pronájmu kotviště na přehradě. Chloubou majitelů je precizně vytvořená a udržovaná okrasná i užitná zahrada, s množstvím okrasných stromů, keřů a rostlin, zahradním domkem s pergolou a venkovním posezením a rovněž s přístřeškem na auto, pozemek je přístupný ze dvou stran a s ohledem na jeho velikost nabízí různé možnosti jeho dalšího využití (např. garáž, letní kuchyně, bazén, sauna apod.). Dům je z větší části podsklepený (47 m²). Vstup do domu je chráněn závětřím, přízemí domu je tvořeno zádveřím se vstupem do sklepa, dále pak předsíní, spíží, vstupem do podkroví, prostornou ložnicí (22 m²), obývacím pokojem (23,5 m²), kuchyní s jídelním koutem (13,5 m²), koupelnou s vanou i sprchovým koutem a samostatným WC. V podkroví je pak pokoj pro hosty (24 m²), se vstupem na prostornou lodžii (18,5 m²), s výhledem do přírody a dále pak půdní prostor (53 m²), s možností vytvoření dalšího pokoje a sociálního zařízení.

Dům je po rekonstrukci (v roce 2005) – kompletní nové rozvody, plastová okna se žaluziemi, nové podlahy, nové betonové stropy a střecha. Vytápění je řešeno ústředním topením s elektrokotlem a krbovými kamny s výměníkem. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Dům je napojený na obecní kanalizaci, má vlastní studnu a internet je řešen wifi přijímačem. Občanská vybavenost je zajištěna v Chotilsku (3 km) nebo v Novém Kníně (7 km). Dopravní dostupnost – bus (PID-metro B Smíchovské nádraží 55 minut busem), Praha (25 km). Bydlení vhodné pro milovníky přírody a vody – v blízkém okolí spousta příležitostí zejména k relaxaci, sportu, jezdectví, rybaření, turistice, koupání a houbaření.

 

Podívejte se nejdříve na videoprohlídku k tomuto domu, včetně záběrů z dronu, na všechny fotky a dokumenty a pokud vás dům opravdu osloví, přijeďte i osobně nasát tu úžasnou atmosféru tohoto domu.

 

Těším se na vás v Čími 😊


Detaily & vybavení nemovitosti

Rekonstrukce v roce 2005

Kompletní nové rozvody, plastová okna se žaluziemi, nové podlahy, nové betonové stropy a střecha.

Prostory v přízemí

Ložnice (22 m2), kuchyň s jídelním koutem (13,5 m2), obývací pokoj (23,5 m2).

Vytápění

Ústředním topením s elektrokotlem a krbovými kamny s výměníkem. Ohřev vody zajišťuje el. bojler

Koupelna s vanou i sprchovým koutem a samostatným WC

Možnosti dalšího využití

Např. garáž, letní kuchyně, bazén, sauna apod.

Prostorná lodžie s výhledem do přírody

18,5 m²

Půdní
prostor

Možnost vytvoření dalšího pokoje a sociálního zařízení.

Pokoj pro hosty

Podkrovní (24 m2).

Podsklepení domu

Z větší části (47 m2).

Napojení na obecní kanalizaci

Vlastní studna a internet je řešen wifi přijímačem.

Další informace o nemovitosti

3D vizualizace

Lokalita a okolí

Dům se nachází ve velice atraktivní a žádané lokalitě nejen k rekreaci, ale poslední dobou i k trvalému bydlení – asi 6 km od Slapské přehrady, vhodné pro milovníky vodních sportů a majitele vodních plavidel, s možností pronájmu kotviště na přehradě.

 

Občanská vybavenost je zajištěna v Chotilsku (3 km) nebo v Novém Kníně (7 km). Dopravní dostupnost – bus (PID-metro B Smíchovské nádraží 55 minut busem), Praha (25 km). Bydlení vhodné pro milovníky přírody a vody – v blízkém okolí spousta příležitostí zejména k relaxaci, sportu, jezdectví, rybaření, turistice, koupání a houbaření.

0

Slapská přehrada

0

Občanská vybavenost v Chotilsku

0

Dopravní dostupnost - bus (PID-metro B Smíchovské nádraží).

0

Praha


Cena:

1000000


Videoprohlídka

Nechcete si prohlížet fotografie?
Pohodlně se usaďte a pusťte si profesionálně zpracovanou video-prohlídku nemovitosti.

Chcete si domluvit osobně prohlídku? Napište mi, co Vás zajímá…

Copyright © 2019 Roman Machník, realitní makléř. Ochrana osobních údajů

Back to top