NA PRODEJ:

RODINNÝ DŮM 5+KK
VEJPRNICE, OKR. PLZEŇ-SEVER

Velkorysé bydlení kousek od Plzně, vnitřní bazén,
prostorná terasa a vzrostlá okrasná zahrada.

Dispozice:

5+kk

Užitná plocha:

420 m²

Pozemek:

2.299 m²

Lokalita:

Vejprnice, okr. Plzeň-sever

Velkoryse pojaté bydlení, s vysokým standardem provedení i příslušenství v podobě prostorného luxusního domu 5+kk v obci Vejprnice, okr. Plzeň-sever. Sice bydlíte téměř na vesnici, ovšem s kompletní občanskou vybaveností, přitom zároveň v dojezdové vzdálenosti od Plzně. Dům nabízí užitnou plochu 420 m², na rozlehlém pozemku 2.299 m² a je umístěn v zadní části vzrostlé okrasné zahrady, s velice prostornou jižně orientovanou terasou (cca. 70 m²), skýtající maximum soukromí. Na terasu je přímý vstup z obývacího pokoje, hlavního vstupu do domu a z prostoru vnitřního bazénu.

V přízemí se po vstupu do domu nachází malá předsíň se zádveřím, které volně navazuje na chodbu spojující celé přízemí domu. Z chodby se dostaneme dvoukřídlými posuvnými dveřmi do centrální místnosti celého domu–opravdu velkoryse pojatého a vzdušného obývacího pokoje s krbem, s jídelnou a s velkou kuchyňskou linkou s barem, tvořící kuchyňský kout (12,5 m²). Kuchyňská linka je na míru a je kompletně zařízena vestavěnými spotřebiči zn.Miele.

Propojením všech těchto zón vznikne jeden velký vzdušný prostor (cca. 60 m²). Ke sledování TV slouží hi-tech projektor a domácí kino zn. Panasonic, společně s rámovým projekčním plátnem (úhlopříčka 2,8 m). V přízemí se dále nachází samostatná toaleta s umyvadlem, prostorná koupelna (14 m²) a technická místnost (6,5 m²) s veškerým technickým zázemím domu.

Výjimečností domu je velký vnitřní vyhřívaný bazén, s relaxačním prostorem (85 m²). V kompletně klimatizovaném podkroví se nachází dva pokoje se vstupem na balkón, menší koupelna a velkoryse pojatý apartmán, relaxační místnost a prostorná šatna (28 m²).

Na pozemku je kryté parkování pro 3 auta a další nekryté parkování pro 7-9 aut a dřevěný zahradní domek. Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě, vytápění je plynovým kotlem a ohřev vody zajišťují solární kolektory. Bydlení ve velice klidné a žádané lokalitě – v blízkosti přírody, na okraji obce, s kompletní občanskou vybaveností v místě a s výbornou dopravní dostupností.

 

Projděte si nejprve 3D virtuální prohlídku celého domu z pohodlí vašeho domova nebo se podívejte na kompletní informace o tomto domu na www.dumvejprnice.cz. Pokud vás dům opravdu osloví, určitě se na něj přijeďte podívat spíše osobně, určitě toho nebudete litovat.

 

Těším se na vás ve Vejprnicích 😊


Detaily & vybavení nemovitosti

Domácí
kino

hi-tech projektor Panasonic

Projekční plátno

280 cm

Kuchyňské spotřebiče

Miele

Parkovací místa

 8×4, h 1,6m

Krbové
vytápění

ano

Podlahy

vysoce leštěná dlažba

Okna

plastová a střešní Velux

Bezpečnostní systém

ano / 2-zónový

Vytápění

plynový kotel Buderusm

Klimatizace

ano

Bližší dokumentace o nemovitosti

 • Energetická náročnost budovy:
  PENB – D, hodnota 115 kWh/rok
  • Obývací pokoj s kk: 57 m2
  • Předsíň: 1,7 m2
  • Vstupní hala: 12 m2
  • Koupelna: 14 m2
  • Hala s bazénem: 85 m2
  • Technická místnost: 6,5 m2
  • WC: 1,7 m2
  • Pokoj: 19 m2
  • Dětský pokoj: 23 m2
  • Koupelna: 9 m2
  • Ložnice: 36 m2
  • Pokoj: 18 m2
  • Místnost šatny: 28 m2

Lokalita a okolí

Bydlení ve velice klidné a žádané lokalitě – v blízkosti přírody, na okraji obce, s kompletní občanskou vybaveností v místě (školka, nejmodernější škola v Plzeňském kraji, obchod, pošta, služby, restaurace, bankomat, fotbalové hřiště, tenisové kurty apod.), v blízkosti vodní nádrže Hracholusky (15 km) a s výbornou dopravní dostupností – bus směr Plzeň (7 min. chůze), vlak Domažlice-Plzeň (15 min. chůze), v blízkosti sjezdu z dálnice D5 (4,5 km), centrum Plzně (10 min. autem), Praha (50 min. autem), hranice s Německem i Rakouskem (cca. 65 km), Karlovy Vary (80 km).

0

Vodní nádrž Hracholusky

0

Bus směr Plzeň

0

Vlak Domažlice-Plzeň

0

Centrum Plzně

Cena:

1000000


Videoprohlídka

Nechcete si prohlížet fotografie?
Pohodlně se usaďte a pusťte si profesionálně zpracovanou video-prohlídku nemovitosti.


Virtuální prohlídka

Navštivte nemovitost ještě dříve, než tam půjdete. Prohlédněte si byt díky virtuální realitě a projděte si byt jako byste tam sami byli. Pro umocnění zážitku z prohlídky si nasaďte virtuální brýle!

Chcete si domluvit osobně prohlídku? Napište mi, co Vás zajímá…

Copyright © 2019 Roman Machník, realitní makléř. Ochrana osobních údajů

Back to top