PRODÁNO:

BYT 3+kk/L
PRAHA 4-CHODOV

Prostorný, dispozičně skvěle řešený byt,
v sousedství lesa i obchodního centra.

Dispozice:

3 + kk

Užitná plocha:

82 m2

Příslušenství:

zasklená lodžie, sklep, komora v bytě, šatna

Lokalita:

Praha 4-Chodov, ul. Augustinova

Bydlení v sousedství lesa i velkého obchodního centra zároveň vám poskytuje slunný byt 3+kk/L, s užitnou plochou 82 m² v Praze 4-Chodov, ul. Augustinova.

Jedná se o byt v osobním vlastnictví, v 6.NP/8.NP kompletně zrevitalizovaného panelového domu – nový eurovýtah, zateplená fasáda, nové stoupačky, plastová okna, společné prostory a střecha. Byt prošel v r. 2010 rekonstrukcí – propojení kuchyně s obývacím pokojem, plastová okna, zasklená lodžie, nové zděné jádro s koupelnou s hydromasážní vanou i sprchovým koutem, samostatné WC, nové podlahové krytiny – plovoucí podlaha a dlažba, množství úložného prostoru – vestavěné skříně a úložné prostory v předsíni a vestavěná šatna (3,5 m²) s osvětlením v ložnici, bezpečnostní vstupní dveře, nové interiérové dveře a kompletně nové rozvody vody, odpadu a elektřiny (kromě dětského pokoje a ložnice), v bytě jsou dvoje nové stoupačky.

 

Kuchyňská linka na míru do písmene “U” je opatřena kompletními vestavnými kuchyňskými spotřebiči – plynová varná deska, horkovzdušná trouba, myčka, digestoř a skříň na potraviny, spousta úložného i manipulačního prostoru, kuchyňský prostor je oddělen od obývacího pokoje barovým pultem. Součástí užitné plochy bytu je i prostorná a prosluněná zasklená lodžie (7 m²), orientovaná na severozápad. Okna dětského pokoje a ložnice jsou orientovaná na jihovýchod. Všechny pokoje jsou neprůchozí. K bytu náleží i užívání prostorné zděné sklepní kóje (4 m²) s uzamykatelnými dveřmi, jejíž výměra je součástí užitné plochy.

Byt se nachází ve velice žádané lokalitě – kompletní občanská vybavenost v pěší dostupnosti – OC Centrum Chodov (obchody, restaurace, služby, multikino), obchodní centrum Chrpa – supermarket Albert, restaurace, služby (2 minuty chůze), školy, školky, MediCentrum, poliklinika, hobbymarket OBI, množství sportovního a relaxačního vyžití v okolí – spousta zeleně v sousedství (Kunraticko-michelský les) – jogging, cykloturistika, turistika, dětská hřiště, fitness, sauny, curlingová hala, tenisové kurty (včetně kryté haly), krytý plavecký bazén, paintball areál, sportovní a relaxační centrum apod. Výborná dopravní dostupnost – MHD – stanice metra “C” Roztyly a Chodov pouze 2 minuty autem nebo 15 minut chůze, zastávka autobusu Dědinova 5 minut pěšky. Parkování před domem bez parkovacích zón nebo na nedalekých hlídaných parkovištích (ul. Gregorova, Krejnická, Holušická), případně v krytém parkovišti (ul. Holušická), vše v docházkové vzdálenosti maximálně 5 minut chůze. V blízkosti sjezdu z Jižní spojky a Pražské magistrály.

 

Byt je vhodný pro početnou rodinu nebo pro každého, kdo vyžaduje dostatek prostoru a žije aktivní život. Pokud vás byt uchvátil, stejně jako mě, přijďte se na něj osobně podívat a nasát jeho úžasnou atmosféru.

 

Těším se na vás na Chodově 😊


Detaily & vybavení nemovitosti

nový eurovýtah, zateplená fasáda, nové stoupačky, plastová okna

propojení kuchyně s obývacím pokojem

prostorná a prosluněná zasklená lodžie (7m 2)

kuchyňská linka na míru do písmene “U”

spousta úložného i manipulačního prostoru

kompletně nové rozvody vody, odpadu a elektřiny

vestavěné skříně + úložné prostory + vestavěná šatna (3,5 m²)

koupelna s hydromasážní vanou i sprchovým koutem, samostatné WC

bezpečnostní vstupní dveře

nové interiérové dveře

Další informace o nemovitosti

Lokalita a okolí

Byt se nachází ve velice žádané lokalitě – kompletní občanská vybavenost v pěší dostupnosti – OC Centrum Chodov (obchody, restaurace, služby, multikino), obchodní centrum Chrpa – supermarket Albert, restaurace, služby (2 minuty chůze), školy, školky, MediCentrum, poliklinika, hobbymarket OBI, množství sportovního a relaxačního vyžití v okolí – spousta zeleně v sousedství (Kunraticko-michelský les) – jogging, cykloturistika, turistika, dětská hřiště, fitness, sauny, curlingová hala, tenisové kurty (včetně kryté haly), krytý plavecký bazén, paintball areál, sportovní a relaxační centrum apod.

Výborná dopravní dostupnost – MHD – stanice metra “C” Roztyly a Chodov pouze 2 minuty autem nebo 15 minut chůze, zastávka autobusu Dědinova 5 minut pěšky. Parkování před domem bez parkovacích zón nebo na nedalekých hlídaných parkovištích (ul. Gregorova, Krejnická, Holušická), případně v krytém parkovišti (ul. Holušická), vše v docházkové vzdálenosti maximálně 5 minut chůze. V blízkosti sjezdu z Jižní spojky a Pražské magistrály.

0

Obchodní centrum Chrpa - supermarket Albert, restaurace, služby

0

Školy, školky, MediCentrum, poliklinika, hobbymarket OBI

0

MHD – stanice metra ``C`` Roztyly a Chodov

0

Parkování před domem bez parkovacích zón nebo na nedalekých hlídaných parkovištích


Cena:

1000000


Videoprohlídka

Nechcete si prohlížet fotografie?
Pohodlně se usaďte a pusťte si profesionálně zpracovanou video-prohlídku nemovitosti.

Chcete si domluvit osobně prohlídku? Napište mi, co Vás zajímá…

Copyright © 2019 Roman Machník, realitní makléř. Ochrana osobních údajů

Back to top