PRODÁNO:

BYT 4+kk/T
PRAHA 5-ZLIČÍN

Prostorný a útulný byt se 4 terasami,
2 koupelnami a 2 garážovými stáními v novostavbě

Dispozice:

4+kk

Užitná plocha:

103 m2

Příslušenství:

terasa, 2 koupelny, 2 garážové stání, sklep

Lokalita:

Praha 5-Zličín, ul. Milotická, kousek od metra Zličín

Bydlení v prostorné novostavbě bytu 4+kk/T, s podlahovou plochou 103 m² v Praze 5-Zličíně, ul. Milotická.

Svým velkoryse pojatým prostorem nabízí byt i jeho bohaté příslušenství bydlení s parametry rodinného domu – 4 terasy o celkové výměře 50 m², z čehož jedna z nich je zatravněná, s možností zprostupnění na společný prostor s uzavřeným dětským hřištěm, dále pak prostorný zděný sklep (4,7 m²) a dvě sousedící garážová stání, přičemž jedno z nich je zcela uzavřené a uzamykatelné. Byt se nachází v 1.NP domu z r. 2012, s okny a terasami orientovanými na JV, S a Z, s krásným výhledem do okolí.

 

V bytě jsou všechny pokoje neprůchozí, spojené prostornou chodbou do tvaru L, s vestavěnou šatní skříní a vstupem do všech místností. V bytě jsou 2 koupelny – jedna s rohovou vanou a druhá se sprchovým koutem, obě jsou s toaletou. Součástí bytu je i praktická komora (3,5 m²), s možností vybudování šatny. Všechny obytné místnosti mají vlastní vstup na terasu. Prostorný obývací pokoj (36 m²) s jídelním a kuchyňským koutem nabízí ve spojení se vstupy na prostornou terasu, i s trochou zeleně a krásným výhledem do okolí možnost celé rodině trávit maximum času společně. Dům je bezbariérový-garáže i sklep jsou propojeny s byty výtahem.

Dům se nachází v nově vzniklé lokalitě Metropole, s veškerou občanskou vybaveností v pěší dostupnosti – školka i škola (10 min. chůze), pošta (15 min. chůze), nákupní a zábavné centrum Metropole Zličín (15 min. chůze), přímo v místě je restaurace a obchod se smíšeným zbožím, v blízkosti přírody – park Na Prameništi, údolí Motolského potoka a množství rybníků. Výborná dopravní dostupnost – metro a autobusové nádraží Zličín (15 min. chůze), v blízkosti napojení na Rozvadovskou spojku, Pražský okruh a dálnici D5, letiště Václava Havla (12 min. autem).

 

Byt je vhodný pro početnou rodinu nebo pro každého, kdo vyžaduje dostatek prostoru. Pokud vás byt uchvátil, stejně jako mě, přijďte se na něj osobně podívat a nasát jeho úžasnou atmosféru.

 

Těším se na vás na Zličíně😊


Detaily & vybavení nemovitosti

4 terasy o celkové

Celková výměra (50 m2), jedna z nich je zatravněná.

Dvě sousedící garážová stání

Jedno z nich zcela uzavřené a uzamykatelné. Propojeny s výtahem.

Obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem

(36 m²) ve spojení se vstupy na prostornou terasu.

Okna + terasy

Orientované na JV, S a Z, s krásným výhledem do okolí.

2 koupelny

Jedna s rohovou vanou a druhá se sprchovým koutem, obě jsou s toaletou.

Praktická komora

S možností vybudování šatny (3,5 m²).

Prostorný zděný sklep

(4,7 m²) Propojen s byty výtahem.

Typ domu

Bezbariérový.

Další informace o nemovitosti

Lokalita a okolí

Dům se nachází v nově vzniklé lokalitě Metropole, s veškerou občanskou vybaveností v pěší dostupnosti – školka i škola (10 min. chůze), pošta (15 min. chůze), nákupní a zábavné centrum Metropole Zličín (15 min. chůze), přímo v místě je restaurace a obchod se smíšeným zbožím, v blízkosti přírody – park Na Prameništi, údolí Motolského potoka a množství rybníků.

 

Výborná dopravní dostupnost – metro a autobusové nádraží Zličín (15 min. chůze), v blízkosti napojení na Rozvadovskou spojku, Pražský okruh a dálnici D5, letiště Václava Havla (12 min. autem).

0

Školka i škola

0

Pošta

0

Nákupní a zábavné centrum
Metropole Zličín

0

Metro a autobusové nádraží Zličín


Cena:

1000000


Videoprohlídka

Nechcete si prohlížet fotografie?
Pohodlně se usaďte a pusťte si profesionálně zpracovanou video-prohlídku nemovitosti.

Chcete si domluvit osobně prohlídku? Napište mi, co Vás zajímá…

Copyright © 2019 Roman Machník, realitní makléř. Ochrana osobních údajů

Back to top