PRODÁNO:

BYT 3+kk/B,
PRAHA 8-BOHNICE

Útulný zrekonstruovaný byt,
originálně pojatý, v přírodě, kousek od Vltavy.

Dispozice:

3 + kk

Užitná plocha:

64 m2

Příslušenství:

balkón, vyhrazené parkovací stání, zděný sklep, společná zahrada

Lokalita:

Praha 8-Bohnice, ul. V Zámcích, v přírodě, kousek od Vltavy

Bydlení v přírodě, kousek od řeky, ale přesto v Praze, proč ne? Co třeba v útulném kompletně zrekonstruovaném bytu 3+kk/B o celkové výměře 64 m², Praha 8-Bohnice, ul. V Zámcích. Byt je originálně pojatý, s množstvím zajímavých detailů, tvořící opravdu nevšední celkový dojem z bytu.

Navíc i umístění bytu ve 2.NP/3.NP nově zrekonstruované prvorepublikové činžovní vily je dost unikátní – dům se totiž nachází uprostřed přírody, v přírodním parku Drahaňské údolí, s krásným výhledem na Vltavu, ale i přesto se stále nacházíte v Praze. Byt disponuje prostornou chodbou, se vstupy do jednotlivých neprůchozích obytných místností, koupelny a WC. Každý pokoj má okna orientovaná na jinou světovou stranu.

 

Okna jsou dřevěná eurookna, interiérové dveře i se zárubněmi jsou dřevěné, podlahy jsou rovněž dřevěné a v koupelně a WC je dlažba. Koupelna je vybavena vanou, originálním designovým umyvadlem a pračkou a celkově je pojata dost netradičně, se smyslem pro detail. Kuchyňská linka je rohová, s vestavěnými spotřebiči – sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka a digestoř.

Vytápění je řešeno dálkově s radiátory z vlastní kotelny v suterénu domu, stejně jako i ohřev vody. V obývacím pokoji jsou rovněž i výhřevná krbová kamna, s možností vytápění bytu nebo pouze jako pocitový prvek. K bytu rovněž náleží balkón s výhledem do okolí i na řeku, stejně jako i prostorný zděný sklep (4 m²) a užívání společné uzavřené prostorné zahrady. k bytu náleží rovněž jedno vyhrazené parkovací stání hned vedle domu. Výborná dopravní obslužnost – možnost rychlého dopravního spojení do centra Prahy i pomocí využití přívozu Sedlec (5 min. chůze od domu) – metro Nádraží Holešovice 10 min. MHD (přívoz + vlak) nebo busem (zastávka přímo před domem) – metro Kobylisy 17 min. busem. Byt je vhodný k bydlení s důrazem na klid, přírodu a originalitu.

 

Byt je vhodný pro milovníky přírody a klidu. Pokud vás byt uchvátil, stejně jako mě, přijďte se na něj osobně podívat a nasát jeho úžasnou atmosféru.

 

Těším se na vás v Bohnicích 😊


Detaily & vybavení nemovitosti

prostorná chodba, se vstupy do jednotlivých neprůchozích obytných místností

dřevěná eurookna a dřevěné interiérové dveře i se zárubněmi

koupelna je vybavena vanou, originálním designovým umyvadlem a pračkou

kuchyňská linka – sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka a digestoř

dálkové vytápění s radiátory z vlastní kotelny domu, stejně jako i ohřev vody

v obývacím pokoji výhřevná krbová kamna

balkón s výhledem do okolí i na řeku

prostorný zděný sklep
(4 m²)

společné uzavřené prostorné zahrady

jedno vyhrazené parkovací stání hned vedle domu

Další informace o nemovitosti

Lokalita a okolí

Výborná dopravní obslužnost – možnost rychlého dopravního spojení do centra Prahy i pomocí využití přívozu Sedlec (5 min. chůze od domu) – metro Nádraží Holešovice 10 min. MHD (přívoz + vlak) nebo busem (zastávka přímo před domem) – metro Kobylisy 17 min. busem. Byt je vhodný k bydlení s důrazem na klid, přírodu a originalitu.

0

Spojení do centra Prahy i pomocí využití přívozu Sedlec

0

Metro Nádraží Holešovice

0

Metro Kobylisy


Cena:

1000000


Videoprohlídka

Nechcete si prohlížet fotografie?
Pohodlně se usaďte a pusťte si profesionálně zpracovanou video-prohlídku nemovitosti.

Chcete si domluvit osobně prohlídku? Napište mi, co Vás zajímá…

Copyright © 2019 Roman Machník, realitní makléř. Ochrana osobních údajů

Back to top