K PRONÁJMU:

KANCELÁŘSKÉ PROSTORY,
PRAHA 5-SMÍCHOV

Kancelářské prostory v atraktivní lokalitě,
s možností rozdělení na více kanceláří, s vlastním parkování.

Velikost:

137 m2

Příslušenství:

2 samostatné vchody z chodby, klimatizace, telefonní a datové rozvody, vyhrazené parkovací stání v garážích budovy, výtah, recepce, společné zázemí na patře

Lokalita:

ul. Holečkova, Praha 5-Smíchov

Pronájem světlých kancelářských prostor v lokalitě Praha 5-Smíchov, ulice Holečkova. Jedná se o pronájem aktuálně 2 neprůchozích kanceláří o celkové výměře 137 m², se 2 samostatnými vchody ze vstupní chodby, umístěných ve 3.NP polyfunkčního domu z roku 2001, napravo od výtahu, vedoucího až do podzemních garáží.

Kancelářské prostory jsou pod uzavřením a jsou ve velmi dobrém stavu, na podlahách je zátěžový koberec a obě kanceláře mají vlastní klimatizaci a telefonní a datové rozvody. Kanceláře jsou zcela nezařízené.

 

Prostory je možné, po dohodě s majitelem, na vlastní náklady dispozičně upravit, rozdělit pomocí příčky, popř. kanceláře lze i vzájemně propojit, vše dle požadavků a na náklady nájemce. Z toho velkého prostoru lze vytvořit klidně až 3 menší neprůchozí kanceláře.

 

Lze využít i dvou samostatných vstupů do těchto prostor ze vstupní chodby a vytvořit tak dvě samostatné pracoviště, nezávisle na sobě. Okna jsou orientovaná do klidné ulice, s výhledem na klášter Sacre Coer a rovněž do vnitrobloku. Kanceláře na patře mají nově zrekonstruované společné zázemí – společnou kuchyňku a sociální zařízení (dámské i pánské). V přízemí objektu je centrální recepce (8-20 h). Samozřejmostí je zde možnost umístění sídla firmy.

 

Možnost pronájmu 4 parkovacích stání v podzemních garážích, s vjezdem i výjezdem z ulice Kmochova, vstup do budovy je z ulice Holečkova. V místě je MHD – autobusy (před domem), tramvaje (200 m), metro trasa B – stanice „Anděl“ (10 min. chůze). Výhodné a strategické umístění. K dispozici ihned.

Pokud potřebujete větší prostory pro své podnikání nebo chcete mít třeba dvě své firmy hned vedle sebe na patře, každou z nich se samostatným vchodem, právě tyto prostory vám umožní, co požadujete. A to vše ve velice žádané lokalitě, s výbornou dopravní dostupností, s možností vlastních parkovacích stání přímo v budově a s možností seberealizace těchto prostor dle vlastních představ a potřeb.

 

Těším se na vás při prohlídce těchto prostor na Smíchově 😊


Detaily & vybavení kanceláří

Zátěžový
koberec

Kompletní
klimatizace

telefonní
a datové rozvody

Dispoziční úpravy
na náklady majitele

Centrální
vstupní hala

Okna orientovaná
do klidné ulice

Výhled na klášter
Sacre Coer

Společná
kuchyňka

Sociální zařízení
(dámské i pánské)

Centrální recepce
(8.00 – 20 h).

Další informace o nemovitosti

Lokalita a okolí

V místě je MHD – autobusy (před domem), tramvaje (200 m), metro trasa B – stanice „Anděl“ (10 min. chůze).

0

Zastávky na
tramvaje

0

metro trasa B – stanice „Anděl“ (10 min. chůze)

Cena:

1000

Cena je včetně
provize RK
1000

zúčtovatelné zálohy na služby,
za měsíc + DPH
1000

za každé vyhrazené parkovací stání,
za měsíc + DPH

Chcete si domluvit osobně prohlídku? Napište mi, co Vás zajímá…

Copyright © 2019 Roman Machník, realitní makléř. Ochrana osobních údajů

Back to top