NA PRODEJ:

Říčany u Prahy

Ve velice klidné části Říčan, v blízkosti lesa a místní Japonské zahrady, pro vás mám na prodej útulný a prostorný rodinný dům z roku 2013.

Dispozice:

5+kk

Užitná plocha:

205 m2

Příslušenství:

rovinatý pozemek (792 m2)
zastřešená terasa (cca. 28 m2)
prostorná garáž, propojená s domem
dřevěný zahradní domek s verandou a malý sklad na nářadí

Lokalita:

Říčany u Prahy

Dům s dispozici 5+kk má užitnou plochu 205 m2 (bez prostorné půdy) a rovinatý pozemek s ideální výměrou 792 m2. Interiér domu působí velice prostorně, útulně a prakticky. Dominantou celého domu je v přízemí veliký prostor (cca. 46 m2) tvořený obývacím pokojem s jídelnou, s přímým vstupem na zastřešenou terasu (cca. 28 m2) a zahradu a rovněž prostornou kuchyní s barovým pultem. V obývacím pokoji je rovněž možné vybudovat praktický krb, je zde již vytvořena na něj příprava. Velmi praktická je i prostorná garáž, propojená s domem, kde najdete i pracovní kout a technickou místností se všemi technologiemi domu a další toaletou. Dále přízemí domu tvoří vstupní hala s vestavnou šatní skříní, botníkem a schodištěm do patra, spíž, malá koupelna s toaletou a sprchovým koutem, pracovna a technická místnost se vstupem do malého sklípku. V případě potřeby je možné vytvoření dispozice 6+kk.

V patře se pak nachází další 3 samostatné neprůchozí pokoje, prostorná koupelna s dvojumyvadlem, toaletou s ruční bidetovou sprškou, rohovou vanou a vyzděným sprchovým koutem, velice praktická šatna a rovněž vstup na prostornou pochozí úložnou půdu.

 

V patře se pak nachází 3 neprůchozí pokoje, kde kromě ložnice najdou svůj prostor třeba děti nebo hosté, dále zde najdete i šatnu, prostornou koupelnu s toaletou, dvojumyvadlem, toaletou s ruční bidetovou sprškou, rohovou vanou a vyzděným sprchovým koutem. Je zde rovněž vstup na prostornou pochozí úložnou půdu, kde je umístěná rekuperační jednotka, která celoročně zajišťuje řízené větrání v celém domě. V domě si určitě najde každý člen domácnosti svůj prostor, pohodlí a soukromí.

Dům je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch-voda, s podlahovým vytápěním a v patře i radiátory, ohřev vody zajišťují solární kolektory, umístěné na střeše. Ve spojení s rekuperací celého domu je tak zajištěn jeho maximálně efektivní způsob užívání, s ohledem na jeho velikost s opravdu velice nízkými náklady na jeho provoz. Bezpečnost a maximum soukromí zajišťují v celém domě předokenní elektrické rolety.

 

Při stavbě tohoto domu byl kladen velký důraz na jeho praktičnost, bezpečnost, soukromí, maximální komfort užívání, využití úložného prostoru, a především na co nejnižší energetickou náročnost jeho provozu. Jen namátkou zmíním že v celém domě jsou kromě již zmíněných elektricky ovládaných venkovních rolet, také například i přípravy na klimatizaci, na centrální vysavač, na zabezpečovací zařízení, včetně umístění vnitřních a venkovních kamer nebo třeba i rovněž již zmíněná příprava na vybudování vnitřního krbu v obývacím pokoji. Samozřejmostí je datový a anténní rozvod po celém domě.

 

Voda je do domu přivedena z vlastní studny, s dostatkem kvalitní pitné vody, odpadní vody z domu jsou svedené do vlastní domovní ČOV. V roce 2024-2025 je v této lokalitě městem naplánované vybudování obecního vodovodu i kanalizace. Dešťová voda je řešená na vlastním pozemku.

 

Dost se přemýšlelo i při návrhu řešení zahrady tohoto domu, kde se důraz kladl rovněž na její praktičnost, komfort jejího užívání, množství úložného prostoru, a především na zajištění maximálního soukromí. Vjezd na pozemek je řešen dvěma elektrický ovládanými pojezdovými branami. Na pozemku je prostorný dřevěný zahradní domek se zastřešenou verandou, původně určený k vytvoření wellness zóny (sauna, vířivka) a taky sklad na nářadí. Zahradu a okolí domu si je stále ještě možné vytvořit zcela podle svých představ a požadavků, včetně třeba vybudování venkovního bazénu, případně dětského koutku, užitné, relaxační či okrasné části zahrady apod. K dispozici je rovněž návrh kompletního řešení realizace zahrady u tohoto domu, včetně jeho videovizualizace a osazovacího plánu.


Detaily & vybavení nemovitosti

PROSTORNÝ OBÝVACÍ
POKOJ S JÍDELNOU (46 m2)

s přímým vstupem na zastřešenou terasu (cca. 28 m2) a s přípravou na krb

ZASTŘEŠENÁ
TERASA

hliníková, s osvětlením a jižní orientací do zahrady, protiskluzová keramická dlažba

Prostorná
garáž

propojená s domem, s pracovním koutem a technickou místností, vrata na DO

Kuchyňská
linka

s vestavěnými spotřebiči a barovým pultem, propojená s jídelnou

VYTÁPĚNÍ

TČ vzduch-voda, podlahové vytápění, radiátory, solární kolektory – ohřev vody

INŽENÝRSKÉ
SÍTĚ

vlastní kopaná studna s dostatkem pitné vody, ČOV, elektřina 220/380 V

OSTATNÍ

venkovní rolety, přípravy na klimatizaci, centrální vysavač, zabezpečovací zařízení + kamery atd

Další informace o nemovitosti

  • Energetická náročnost budovy

3D NÁVRH ZAHRADY

otevřené možnosti pro úpravu zahrady

VIDEOANIMACE NÁVRHU
ZAHRADY

Lokalita a okolí

Bydlet v Říčanech by chtěl každý. Říčany jsou opakovaně vyhlašovány jako nejlepší místo k životu v celé ČR. Máte zde úplně vše, co potřebujete k životu, navíc jste doslova obklopeni nádhernou přírodou a Prahu máte prakticky na dohled.

 

V Říčanech máte opravdu kompletní občanskou vybavenost – několik základních i mateřských škol, gymnázium, úřady, poštu, banky, široký výběr služeb a obchodů, spoustu supermarketů (Albert, Billa, Lidl, Penny, Tesco), restaurací, zájmových kroužků a sdružení, různých sportovišť (fotbalová hřiště, tenisové kurty, zimní stadion, hřiště na ragby, krytý bazén, několik sportovních hal, atletický ovál, cyklostezky, pumptracky apod.), nemocnici, polikliniku, množství specializovaných lékařů, Kulturní centrum Labuť a mnoho dalšího, co potřebujete k životu.

 

Říčany mají rovněž výbornou dopravní dostupnost nejen do Prahy. Přímé vlakové spoje zajišťují rychlé spojení s centrem Prahy, kde jste zhruba do 30 minut. Stejně tak se do Prahy můžete dostat za asi 25 minut na metro Háje nebo Opatov i autobusem. Strategické je umístění Říčan i pro dopravu autem – sjezd z dálnice D1 je přímo od domu asi 6 km. Již je také schválený obchvat Prahy, kde je naplánováno v okolí Říčan několik sjezdů z něj, což dělá z Říčan dopravně extrémně strategické místo v okolí Prahy.

 

Říčany vždy byly vyhledávané pro své výhodné umístění v blízké dostupnosti Prahy, ale zároveň svým umístěním uprostřed přírody, jsou obklopeny rozsáhlým Říčanským lesem, množstvím rybníků, a ne nadarmo jsou proto součástí malebného Ladova kraje.

 

O tomto domě by se dalo napsat ještě spousta věcí, ale nejlepší bude, když se na něj přijdete podívat osobně a vše potřebné zjistíte až na místě, včetně toho jak úžasnou atmosféru tento dům a jeho zahrada má.

0

Pravidelné vlakové spoje
(do centra Prahy)

0

Pravidelné autobusové spoje
(metro Háje nebo Opatov)

0

sjezd z dálnice D1


Cena:

1000000

Využijte tuto cenově dostupnou příležitost ke koupi domu nedaleko Říčan, který uspokojí aktivní rodinu i ty, kteří dávají přednost klidnému bydlení mimo Prahu.

 

Tento dům je situován v atraktivní a vyhledávané lokalitě s přístupem k přírodě a nabízí široké možnosti sportovního i relaxačního vyžití. Navíc, pro ty, kteří jsou stále v kontaktu s Prahou, je zajištěno snadné spojení. Pokud si přejete, můžete si prohlédnout 3D virtuální prohlídku domu z pohodlí vašeho domova, abyste měli lepší představu o jeho vnitřním uspořádání. Až se rozhodnete, můžeme se setkat osobně a já vám rád ukážu tento nádherný dům. Budu vás očekávat v příjemném prostředí Ladova kraje.


Videoprohlídka

Nechcete si prohlížet fotografie?
Pohodlně se usaďte a pusťte si profesionálně zpracovanou video-prohlídku nemovitosti.


Virtuální prohlídka

Navštivte nemovitost ještě dříve, než tam půjdete. Prohlédněte si byt díky virtuální realitě a projděte si byt jako byste tam sami byli. Pro umocnění zážitku z prohlídky si nasaďte virtuální brýle!

Chcete si domluvit osobně prohlídku?
Napište mi, co Vás zajímá…

Copyright © 2019 Roman Machník, realitní makléř. Ochrana osobních údajů

Back to top