parallax background

Reference

Příběhy mých klientů

 • Roman Machník, realitní makléř. s klienty u předání bytu
  Prodej zajímavého investičního bytu k rekonstrukci v posledním 6.NP kompletně zrevitalizovaného panelového domu s výtahem. Zajímavostí tohoto obchodu je, že kupující bydlí hned v sousedním vchodu a byt kupovala investičně pro své zatím nezletilé dítě.
  Prodej bytu 2+1, 52 m2, OV, ul. Horolezecká, Praha 10-Hostivař
 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty u předání bytu
  Pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu 2+kk/L, 41 m2, se zasklenou lodžií a opět se zajímavým příběhem – majitelka bytu je akční ženou, rozhodla se vrátit zpátky na Moravu, odkud pochází, a to z nádherného důvodu, bude totiž maminkou. Během pár dní, kdy se tuto báječnou zprávu dozvěděla, udělala spoustu zásadních rozhodnutí. Jedním z nich byl pronájem svého bytu a přestěhování zpátky na Moravu, navíc to vše bylo těsně před Vánocemi. I přes tento handicap se mi podařilo byt pronajmout hned asi druhému zájemci, kterým byla klientka opět se zajímavým příběhem, kdy byla nucena se během opravdu krátké doby přestěhovat. Bylo to štěstí nebo osud, ale v těsném sousedství bydlí její dcera s dítětem, tudíž se babička poblíž určitě hodí ..:-) Během asi pěti dní bylo vše vyřízeno, podepsáno, přestěhováno a Vánoce už slavil každý „ve svém“..:-)
  Pronájem bytu 2+kk/L, 41 m2, ul. Hurbanova, Praha 4-Krč
 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty na předání bytu
  Prodej zajímavého investičního bytu ke kompletní rekonstrukci, v posledním patře panelového domu, s lodžií, komorou mimo byt a sklepem. Kupující pořídila byt za účelem jeho kompletní rekonstrukce a následného podnájmu – výsledek vidíte sami..:-)
  Byt 1+kk/L, ul. Dobevská, 33 m2, DV, Praha 4-Kamýk, cena 2.060.000 Kč
 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty na předání bytu
  Rychlý prodej zajímavého investičního bytu ke kompletní rekonstrukci, v posledním patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu, se zasklenou lodžií a komorou mimo byt. Zajímavostí tohoto obchodu bylo rodinné propojení ze strany kupujících – dědeček koupil byt dceři, aby v něm mohl bydlet jeho vnuk…no není to krásné..:-)
  Byt 1+1/L, ul. Bernolákova, 42 m2, OV, Praha 4-Krč, cena 2.395.000 Kč
 • Roman Machník, realitní makléř, s klienty na předání bytu
  Rekordně rychlý prodej zajímavého investičního bytu ke kompletní rekonstrukci, navíc v suterénu panelového domu, prodávající i kupující byli maximálně spokojeni s nastavením prodejní ceny bytu i s hladkým průběhem obchodu. Byt byl prodaný hned prvnímu zájemci.
  Byt 2+kk, ul.Štúrova, 49 m2, OV, Praha 4-Krč, cena 2.100.000 Kč

Reference klientů

Lucie Bouchaud

Pronájm | Byt | Praha 9-Letňany


Tímto bych chtěla poděkovat panu Machníkovi za skvěle odvedenou práci. Jeho služby, profesionální komunikace, odborné znalosti a personální schopnosti při stresové záležitosti jako je stěhování nám usnadnil celý proces. I při vyskytnutí problému se pan Machník zachoval velmi profesionálně a vše za nás vyřídil.Pana Machníka mohu jen doporučit a určitě se na něj v budoucnu ráda opět obrátím.

Pavla Pajkrtová

Pronájem | Byt | Říčany


S p. Machníkem jsem byla spokojena. Zařizoval mi podnájem bytu a vše proběhlo v pořádku. Podnájemníky mi sehnal během pár dní. Jeho práci mohu doporučit.

Jáchym Kučera

Prodej | Byt | Praha 4-Krč


K panu bc. Machníkovi (dumrealit.cz) jsem se dostal na doporučení synova kamaráda. Od nabídky po finalizaci prodeje šlo vše rychle, snadno, srozumitelně. Pokud nastal zádrhel, byl promptně a efektivně vyřešen. Byla cítit zkušenost a předvídavost. Vše probíhalo v lidsky příjemné tónině. Za nemalý peníz jsem získal rychlost a klid. Pochybuji, že při prodeji "svépomocí" by tyto parametry byly dodrženy a domnívám se, že by člověk ani mnoho (pokud vůbec něco) neušetřil. Doporučuji

Alena Hezinová

Prodej | RD | Čím


Velmi zajímavá propagace prodeje domu. Pomocí dronu natočeno video pozemku a okolí, samozřejmě fota a video interiéru domu, s použitím "homestagingu". Díky tomu měly využité servery mnohačetná shlédnutí.Pan makléř si velmi dobře prostudoval vlastnosti domu, pozemku a obce, což precizně prezentoval zájemcům. I díky všemožným radám pana makléře Machníka doporučuji.

Jana Křížová

Prodej | Byt | Praha 9-Střížkov


Pana Machníka znám už několik let od doby, kdy mi pomáhal s pronájmem mého bytu. Protože jsem byla spokojená s jeho přístupem, obrátila jsem se na něj i s následným prodejem. Při prodeji bytu se zajímal o všechny detaily a citlivě navrhoval některé úpravy včetně tzv. homestagingu, které nakonec přispěly k rychlejšímu prodeji. Zajistil mi všechny podklady spojené s prodejem a vždy ochotně a trpělivě odpovídal na mé dotazy a musím přiznat, že jich nebylo málo. Byt byl prezentován zájemcům profesionálně a pan makléř mě informoval o všech podstatných krocích, takže jsem měla vždy maximum informací. Prodej byl tak velmi rychlý a věřím, že nakonec i kupující byl překvapen, jak hladce vše proběhlo. Pan makléř mi následně pomohl i při koupi nového bytu, kde odhalil některé nedostatky, kterých bych si sama nevšimla a následně vyjednal i zajímavou slevu. Za mě pana Machníka doporučuji jako zkušeného profesionála, který své práci rozumí a dělá ji s neskrývanou radostí. Jana

Martin Kýjonka

Prodej | Byt | Praha 5-Zličín


Romana doporučuji, svou práci odvedl na výbornou. Oceňuji zejména komplexnost služeb (zajištění malování a úklidu, homestagingu, následně nafocení a natočení prezentace, právní servis včetně advokátní úschovy i bezproblémové dokončení celé transakce). Prodej se realizoval v přijatelném čase a za podmínek, které jsme si na začátku dohodli. Pravidelný reporting byl součástí. Rozhodně doporučuji.

Alena Nováková

Prodej | Byt | Praha 8-Čimice


Pana Bc. Machníka každému, kdo bude potřebovat služby realitního makléře, vřele doporučím. Od nabídky až po realizaci bylo vše na profesionální úrovni. Zejména rychlé a vstřícné jednání. Alena Nováková

Příběhy obchodů

 • Byt 1+kk, Praha 8-Čimice
 

Mám dotaz ohledně prodeje mé nemovitosti.