parallax background

Prověření nemovitosti

NABÍZÍM KOMPLEXNOST

Zákonem je dáno, že při prodeji nemovitosti je nutné sdělit kupujícímu veškeré relevantní informace ohledně prodávané nemovitosti, tzv. předsmluvní informace. Až po dobu 5 let se při nesplnění této zákonné povinnosti může prodávající obávat prakticky čehokoliv, za určitých podmínek dokonce i anulování celého prodeje nemovitosti, případně náhrady vzniklých škod. Pakliže chcete vědět více, určitě vám moc rád poradím a případně i pomůžu zajistit vše tak, jak to má (s)právně být. Stejně tak vám poradím a pomůžu se zajištěním průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), který je ze zákona povinný při každém prodeji či pronájmu nemovitosti. Existují zákonem dané výjimky, kdy PENB potřeba není, chcete poradit, jestli se to týká právě vás? Ozvěte se mi a rád vám pomůžu. Ušetřím vám nemalé peníze, a především vás zbavím všech současných starostí a nepříjemností do budoucna.

PENB

PENB neboli průkaz energetické náročnosti budovy je technickým zhodnocením dané budovy, která je provozována jako energetické hospodářství, respektive u které dochází ke spotřebě energií na její provoz.

AUDITY

Projekt Prověřená nemovitost dává klientům veškeré informace o celkovém technickém stavu nemovitosti včetně podrobného seznamu všech prověřených částí nemovitosti.

INSPEKCE

Inspekce komplexně popisuje stav nemovitosti - technické provedení stavby, statické a technologické provedení stavby nebo zjevné vady, které by mohli být pro vlastníka nemovitosti překážkou k bezproblémovému užívání stavby.

DOTACE

Cílem mé práce je pro každého klienta individuálně posoudit jeho stavební záměr a optimalizovat veškeré podmínky systémem poměr-cena-výkon, aby výsledkem byla vysoká úspora, bez zbytečných technologií a nákladů na realizaci.
parallax background

MAXIMUM PRO KLIENTA

Neprodávám jen nemovitost, ale prodávám i řešení

Roman Machník