parallax background

Home Staging

Jak probíha Home Staging zařízeného bytu

Odkaz na video homestaginghomestaging 2
Home Staging je proces „vyjmutí domova z domu“, odstranění osobního vkusu prodávajícího, aniž by se však nemovitost stala sterilní nebo dokonce neatraktivní pro kupující. Každý člověk je jiný a tím pádem má i jiný vkus.

Jak vyděláte víc při prodeji vaší nemovitosti za pomoci Home Stagingu?

Asi se divíte, co je to tady napsané…
Pokud jste už nechtěli investovat do vaší nemovitosti ani „kačku”, věnujte pár svých drahocenných minut k přečtení 10 důvodů, proč využít Home Staging.

Jste připraveni?

01

Získat víc peněz

Investice v rozsahu 1 až 3 % z požadované prodejní ceny nemovitosti, znamená výdělek o 8 až 17 % navíc k částce získané z prodeje! I bez dalších statistik si lze domyslet, že za umytou a očištěnou zeleninu, si trhovec může dovolit žádat nejen vyšší cenu, ale bude si i jistý, že své zboží dobře prodá.

02

Prodat rychle nemovitost

Výzkumy národních asociací realitních společností ukazují, že čím déle se nemovitost vyskytuje na trhu, tím více klesá její cena. Cena nemovitostí prodaných během prvních 4 týdnů stoupla o více než 1 % z původně požadované ceny. Prodané domy během 4 až 12 týdnů byly ,,zlevněné” o 5 % a v období 13 až 24 týdnů již klesly v průměru až o 6,4 %. Po 24 týdnech lze celkem jistě očekávat slevu 10 až 17 %, ale i víc.


03

Vidět domov objektivně

Pokud se nedokážete na svůj domov dívat objektivně, nemůžete prodávat efektivně. Mnohdy je náročné, vidět dům takový, jaký opravdu je, bez rušivých dojmů z osobních věcí, sbírek a v některých případech i z velmi osobitého vkusu prodávajícího.

04

Zastínit konkurenci

Podle průzkumů se více než 90 % zájemců odhodlá k osobní návštěvě nemovitosti na základě nabídky s fotografií na internetových stránkách. Proto poskytněte potenciálním kupcům důvod k osobní prohlídce vaší nemovitosti, a dejte jim dostatečné množství kvalitních fotografií, které 100 % předčí podobné konkurenční nabídky!


05

Ohromit vaší nemovitostí kupující

Pouze nepatrné procento kupujících, vidí potenciál navštívené nemovitosti. Proč ,,nevytáhnout všechny karty z rukávu” už při prohlídce. Potenciální kupující nemá zapotřebí smlouvat o ceně, když nemovitost je jak vystřižená z časopisu. To je hlavní důvod, proč je Home Staging, tak zásadní! Nenechte zájemce přehlédnout výhody bydlení ve vašem domě/bytě a nespoléhejte na jeho fantazii.

06

Nestresovat se během stěhování nebo uklízení

Pro získání dostatečného prostoru je nezbytné odstěhovat velké množství věcí, proto svým klientům navíc poskytuji velice jednoduché organizační strategie, které pomáhají utřídit, vybrat, zabalit a odstěhovat správné věci tak, aby byli i zároveň připraveni na nenadálé prohlídky.

07

Budovat nové bydlení během prodeje nemovitosti


Práce homestagera samotným Home Stagingem teprve začíná. Nově nakoupené předměty a dekorace můžete využít v novém domově a budete-li mít zájem, Dumrealit Exclusive vám pomůže i se zařízením nového domova.

08

Nedat vaší konkurenci šanci

Prodávat nemovitost “tak jak je” pomáhá je vaší konkurenci. Nedělejte to a nechte si poradit. V tuto chvíli je na trhu rekordní množství prodávaných nemovitostí! Konkurence je strnulá a zájemci mají vysoká očekávání a široký výběr. Úspěšní makléři dobře vědí, že klíčem k odlišení se od konkurence je profesionální Home Staging – poskytuje přesvědčivé prezentace, podněcuje zájem o osobní prohlídku a mění potenciální zájemce v kupce. Nenapomáhejte konkurenci… vyzkoušejte Home Staging!

09

Být v pohodě a něčemu se přiučit

Pocítíte nejen uspokojení z toho, že jste podnikli naprosto všechno pro rychlý a lukrativní prodej, ale současně se během prodeje vaší nemovitosti i něco nového dozvíte nebo naučíte.

10

Být obchodníkem

Prodejte nemovitost rychle a za co nejvyšší cenu. Neexistuje důvod, proč byste měli prodávat svůj dům nebo byt pod cenou. Současně ale dokážu nastavit cenu u vaší nemovitosti tak, aby zbytečně nedocházelo k jejímu snižování, a tím i k finančním ztrátám.
MAXIMUM PRO KLIENTA

Home Staging je proces „vyjmutí domova z domu"

Roman Machník