parallax background

homestaging

Jak probíha homestaging zařízeného bytu
logo_cjr
Odkaz na video homestaginghomestaging 2

Home Staging, je to proces „vyjmutí domova z domu“, odstranění osobního vkusu prodávajícího, aniž by se však nemovitost stala sterilní nebo dokonce neatraktivní pro kupující. Každý člověk je jiný a tím pádem má i jiný vkus.

Jak vyděláte víc při prodeji Vaší nemovitosti za pomoci Home Stagingu?

Asi se divíte, co je to tady napsané… pokud jste už nechtěli investovat do Vaší nemovitosti ani „kačku”, věnujte pár svých drahocenných minut k přečtení 10 důvodů proč využít Home Staging

Jste připraveni?

01

Získat víc peněz

Investice v rozsahu 1-3 % z požadované prodejní ceny nemovitosti znamená výdělek 8 - 17 % navíc v částce získané z prodeje! I bez statistik si lze domyslet, že za umytou a očištěnou zeleninu si trhovec může dovolit žádat vyšší cenu a je celkem jistý, že své zboží dobře prodá.

02

Prodat nemovitost rychleji

Výzkumy národních asociací realitních společností ukazují, že čím déle se nemovitost vyskytuje na trhu, tím více klesá její cena. Cena nemovitostí prodaných během prvních 4 týdnů stoupla o více než 1 % z původně požadované ceny. Domy prodané ve 4 až 12 týdnu již byly ,,zlevněné” o 5 % a v období 13 a 24 týdnů již klesly až na 6,4 % v průměru. Po 24 týdnech lze celkem jistě očekávat slevu 10-17 % a víc.


03

Vidět svůj domov objektivně

Pokud se nedokážete dívat objektivně, nemůžete prodávat efektivně. Je to mnohdy náročné, vidět dům takový, jaký opravdu je, bez rušivých dojmů z osobních věcí, sbírek a v některých případech i z velmi osobitého vkusu prodávajícího.

04

Zastínit konkurenci

Podle průzkumu, se více než 90 % zájemců odhodlá k osobní návštěvě nemovitosti na základě nabídky s fotografií na internetových stránkách. Poskytněte proto potenciálním kupcům důvod k osobní prohlídce Vaší nemovitosti v podobě dostatečného množství kvalitních fotografií lákavě vyhlížejících pokojů, které 100 % předčí podobné konkurenční nabídky!


05

Ohromit kupující Vaší nemovitosti

Pouze nepatrné procento kupujících, vidí potenciál navštívené nemovitosti. Proč ,,nevytáhnou všechny karty z rukávu” už při prohlídce. Potenciální kupující nemá zapotřebí smlouvat o ceně, když nemovitost je jak vystřižená z časopisu. A to je hlavní důvod proč je Home Staging tak zásadní! Nenechte zájemce přehlédnout výhody bydlení ve Vašem domě/bytě a nespoléhejte na jeho fantazii.

06

Nestresovat se během stěhování nebo uklízení

K získání dojmu dostatku prostoru je nezbytné odstěhovat velké množství věcí. Poskytnu Vám jednoduché organizační strategie, které Vám pomohou utřídit, vybrat, zabalit a odstěhovat ty správné věci a zároveň být připraveni v momentech nenadálých prohlídek.

07

Budovat nové bydlení během prodeje nemovitosti

Práce homestagera samotným Home Stagingem teprve začíná. Nově nakoupené předměty a dekorace můžete využít v novém domově a budete-li mít zájem, Dumrealit Exclusive Vám pomůže se zařízením nového domova

08

Nedat šanci Vašim konkurentům

Prodávat nemovitost “tak jak je” pomáhá jen Vašim konkurentům. V tuto chvíli je na trhu rekordní množství prodávaných nemovitostí! Konkurence je strnulá a zájemci mají vysoká očekávání a široký výběr. Úspěšní makléři vědí, že klíčem k odlišení se od konkurence je profesionální Home Staging – poskytuje přesvědčivé prezentace, podněcuje zájem o osobní prohlídku a mění zájemce v kupce. Nenapomáhejte konkurenci… vyzkoušejte Home Staging!

09

Být v pohodě a něčemu se i přiučit.

Pocítíte uspokojení z toho, že jste podnikli naprosto všechno pro rychlý a lukrativní prodej!

10

Být obchodníkem

logo_cjr
Ukázka homestaging předUkázka homestaging po

Obrázek6Obrázek6+6
MAXIMUM PRO KLIENTA

Home Staging, je to proces „vyjmutí domova z domu"

Roman Machník