parallax background

Hodnoty pro klienta


Vzájemná důvěra až na prvním místě


Klient si je jistý, že je vše, jak má být
Před zahájením každé spolupráce proběhne nezávazná osobní schůzka, kde si s klienty pouze povídáme. Já zjišťuji jejich potřeby anebo důvody případného prodeje jejich nemovitosti. Nejde mi nikdy prioritně o samotný prodej jejich nemovitosti, ale o nalezení řešení jejich aktuální životní situace, a to i s přesahem do budoucnosti. Ke klientovi přistupuji individuálně, s ohledem na okolnosti související s jeho aktuální životní situací. Společně s klienty ladíme, a nakonec si i odsouhlasíme, mnou navrženou obchodní strategii, včetně nastavení ideální ceny nemovitosti. To jsou nejdůležitější kroky v celém procesu prodeje nemovitosti.


Prodej nemovitosti bez zbytečného rizika


Chráním majetek a soukromí svých klientů jako svoje vlastní
Po dobu prodeje nemovitosti, maximálně chráním majetek a soukromí klientů. Prověřuji všechny případné zájemce o prohlídky, ověřuji jejich totožnost, a v rámci možností ověřuji jejich bonitu a důvěryhodnost. Zjišťuji možnosti případného financování koupě nemovitosti. Vždy ale pracuji v souladu s GDPR a AML. Hájím zájmy klientů před zájmy protistrany – při všech právních jednáních nebo například při prohlídkách nemovitosti se stavebním odborníkem nebo při vyjednávání o ceně se zájemcem. Poslední dobou jsou zájemci o koupi nemovitosti čím dál víc znalejší a zběhlejší v různých fíglech, jak „vyzrát“ na prodávajícího, jak a čím případně srazit cenu výrazně níže, nebo jak dokonce získat výrazný finanční profit i po několika letech od koupě nemovitosti.

 

Efektivně a rychle odvedená práce


Prodám nemovitost bez dlouhého čekání
Jak rychle prodat vaši nemovitost? Znám na to odpověď. Mnou navržené řešení je zárukou rychlého prodeje. Z mých bohatých zkušeností jsem postupně vybral vše, co klienti - při prodeji jejich nemovitosti - vyžadovali nad rámec mých už tak komplexních služeb. Tyto moje nabízené služby a má řešení se neustále rozšiřují s tím, jak se pro klienty individualizují jednotlivé prodeje.


Klient ušetří čas, náklady i starosti


Neztraťte ani hodinu života nebo nervy a přenechte to na mně
Prodej nemovitosti je časově náročný proces, který mimo jiné vyžaduje efektivní organizaci. Vždy je potřeba zkoordinovat mnoho faktorů, které významně ovlivňují prodej nemovitosti, a především jeho výsledek. Ne vždy je jím pouze nejvyšší cena prodávané nemovitosti. Samotný proces prodeje není pouze o tom si podat inzerát a sehnat právníka na přípravu nebo podpis smluv. Je to složitý postup, s mnoha zákonnými povinnostmi, záludnostmi, a především značnými riziky, které si běžně nikdo nedokáže ani představit.

 

Dosáhnout možného i nemožného


Vyšší cena nebo rychlý prodej? Obojí!
Díky hodnotám, kterými se řídím a mým zkušenostem, dosahuji maximálního efektu prodeje. U každého klienta je to pokaždé něco jiného. Někdy je to maximální prodejní cena, navýšená ještě kvůli zvýšenému zájmu o danou nemovitost, v důsledku její profesionální prezentace. Jindy je to zase extrémně rychlý prodej, nebo například vyjednání možnosti následného setrvání prodávajícího v již prodané nemovitosti po předem určenou dobu. Podle mého názoru je maximálním výsledkem při prodeji nemovitosti - rychlost, maximální prodejní cena, bezpečnost celého procesu, ale zejména bezstarostnost a pohodlí pro prodávajícího.