parallax background

hodnoty pro klienta


klient má důvěru a cítí se pohodlně


Má řešení jsou pro moje klienty pohodlná, bezpečná a vždy na míru
na začátku je vždy nezávazná osobní schůzka u dobré kávy či čaje, kde si pouze s klienty povídáme a já zjišťuji jejich potřeby a důvody případného prodeje jejich nemovitosti. Nejde mi nikdy prioritně o samotný prodej jejich nemovitosti, ale přicházím s pomocí najít vždy to nejlepší řešení pro své klienty, jak vyřešit jejich aktuální životní situaci, a to i s přesahem do budoucnosti. Ke každému klientovi přistupuji vždy individuálně, s ohledem na jeho potřeby a všechny okolností související s jeho aktuální životní situací. Společně s klienty ladíme, a nakonec si i odsouhlasíme mnou navrženou obchodní strategii prodeje, včetně nastavení ceny nemovitosti, které je snad tím nejdůležitějším krokem v celém procesu prodeje nemovitosti..


klient má pocit bezpečí a řešení na míru


Pečlivě chráním majetek a soukromí svých klientů
po celou dobu prodeje nemovitosti vždy maximálně chráním majetek i soukromí svých klientů, prověřuji případné zájemce o prohlídky, ověřuji jejich totožnost, v rámci možností ověřuji jejich bonitu a důvěryhodnost, zjišťuji možnosti případného financování koupě, pracuji vždy v souladu s GDPR a AML, vždy hájím zájmy svých klientů před zájmy protistrany – při veškerých právních jednáních nebo například při prohlídkách nemovitosti se stavebním odborníkem, při vyjednávání o ceně se zájemce apod. Poslední dobou jsou totiž zájemci o koupi nemovitosti čím dál více znalejší a zběhlejší v různých fíglech jak „vyzrát“ na prodávajícího, jak a čím případně srazit cenu výrazně níže nebo jak dokonce získat výrazný finanční profit i po několika letech po samotné koupi nemovitosti od prodávajícího.

 

klient oceňuje rychlost a komplexní řešení


Vysokou rychlost prodeje dosahuji komplexním řešením
komplexnost mnou navrženého řešení při prodeji nemovitosti je vždy zárukou jejího rychlého prodeje. Z mých bohatých zkušeností jsem postupně vybíral vše potřebné, co vždy klienti ještě vyžadovali při prodeji jejich nemovitosti nad rámec mých už tak komplexních služeb. Tato moje komplexnost mých služeb a řešení pro klienty se neustále rozšiřuje s tím, jak se individualizují jednotlivé prodeje.


klient je spokojený za úsporu času, nákladů i starostí


Šetřím čas a snižuji stres svým klientům
prodej nemovitosti je časově extrémně náročný proces, který je navíc i náročný mj. po stránce organizační, kdy je potřeba zkoordinovat mnoho faktorů, které významně ovlivňují samotný prodej nemovitosti, a především jeho co nejlepší výsledek, kterým ne vždy je pouze co nejvyšší cena prodávané nemovitosti. Samotný proces prodeje nemovitosti už dneska není pouze o tom si podat inzerát a sehnat si právníka na přípravu a podpis smluv. Je to velice složitý proces, s mnoha zákonnými povinnostmi, záludnostmi, úskalími, různými souvislostmi, a především značnými riziky..

 

klient dosáhl maximálního efektu prodeje


Dosahuji maximálního efektu prodeje
díky všem mým hodnotám, kterými se řídím a díky svým bohatým zkušenostem dosahuji vždy maximálního efektu prodeje, kterým je téměř pokaždé něco jiného. U některého z prodejů je to maximální prodejní cena, mnohdy ještě navýšená díky zvýšenému zájmu o danou nemovitost, v důsledku její profesionální prezentace, jindy je to zase extrémně rychlý prodej, nebo například vyjednání možnosti následného setrvání prodávajícího v již prodané nemovitosti ještě po nějakou určitou dobu. Maximálním efektem prodeje nemovitosti je dle mého názoru jeho rychlost, maximální prodejní cena, bezpečnost celého procesu prodeje, a především bezstarostnost a pohodlí pro prodávajícího.